Kursy / Kalendarz

Akademia Kurta Schellera

Akademia istnieje od czerwca 2002 roku. Inspiracją do założenia pierwszej w Polsce szkoły gotowania było marzenie Kurta Schellera o miejscu, w którym mógłby podzielić się swoją pasją.

Misją Akademii jest propagowanie doskonałej kuchni z różnych stron świata. Każdy uczestnik, poprzez aktywny udział, pod okiem samego Mistrza może odkryć swoje niepowtarzalne, ukryte talenty kulinarne.

>więcej

Aktualności

 

Informujemy, iż z końcem 2015 roku siedziba Akademia przy ul. Międzynarodowej 68 w Warszawie zostanie zamknięta. Nie oznacza to jednak, że Akademia przestanie działać. Formuła warsztatów jaka do tej pory miała miejsce sprawdziła się doskonale i to w dużej mierze Państwa zasługa. Dziękujemy za wszelkie sugestie, konstruktywne uwagi i dyskusje. To dzięki nim oferta zmieniała się i zmienia w kierunku, który jest najbardziej korzystny dla kursantów a prawie 100% frekwencja na szkoleniach jest tego najlepszym dowodem. Dzisiaj, z takim bagażem doświadczeń, jesteśmy przekonani, że nasz nowy pomysł – KURT ON TOUR - zyska również Państwa przychylność.


Szczegóły niebawem.


Kurt Scheller & Akademia


Szanowni Państwo, Drodzy Kursanci!

Informujemy, iz z koncem 2015 roku siedziba Akademia przy ul. Miedzynarodowej 68 w Warszawie zostanie zamknieta. Nie oznacza to jednak, ze Akademia przestanie dzialac. Z koncem roku pojawi sie oferta nowego pomyslu KURT ON TOUR Zapraszamy! Kurt Scheller & Akademia

Akademia Kurta Schellera